Referencie


MVDr. Denis Šlosár (Veterinár, Poprad)

Komplexná služba

Profesionálna komunikácia, vždy zodpovedané všetky moje otázky a požiadavky. Maximálna ústretovosť a ochota. Všetky body mojich zmlúv mi boli vysvetlené. A hlavne vždy ponúknuté to čo je pre mňa najlepšie, najvýhodnejšie. Za mňa veľké poďakovanie p. Živickému za jeho prístup a pomoc. Služby sú nadštandardné, vždy má informujú o novinkách, možných zmenách a riešeniach.


Mgr. Martin Obertan (Ekonóm, Stará Ľubovňa)

Poistenie vozidla

Komunikácia na vysokej odbornostnej úrovni. Vybavené požiadavky podľa plánov. Odporúčam spoluprácu.


Daniela Blašková (Sprievodkyňa)

Komplexná služba

S Jurajom sa nám spolupracovalo veľmi dobre. Je vidieť, že práca ho baví, rozumie jej, vie poradiť, vysvetliť veci a veci dotiahnúť do konca. Je zodpovedný, diskrétny. Chcem sa mu poďakovať za veci, ktoré sme spolu riešili a určite sa ešte spolu stretneme. Odporúčam.


Bc. Diana Zajoncová (Zdravotná sestra)

Komplexná služba

Za mna maximálna spokojnosť za poskytnutie Jurajových služieb, vidno že sa v tom vyzná, veľmi rýchle sprostredkovanie všetkého čo sme spolu riešili , perfektný prístup a komunikácia bez problémov. Za mna maximálna spokojnosť. Určite odporúčam využiť Jurajove služby.


Mgr. Iveta Bilšáková (Poprad, Štrba)

Druhý a tretí dôchodkový pilier

S Jurajom som nadmieru spokojná. Prekvapil ma odbornosťou, príjemným vystupovaním a rýchlym jednaním pri vybavovaní mojej požiadavky. Odporúčam spoluprácu.


Anita Foltínová (Klientský poradca KOOPERATIVA poisťovňa)

Komplexná služba

S Jurajom sme riešili viaceré možnosti v rôznych oblastiach. Vždy vedel zodpovedať každej otázke. Veľmi príjemné vystupovanie, ústretovosť a odbornosť. Je to jeden z mála ľudí, ku ktorým sa obrátim pri ďalšom riešení problémov v tejto sfére.


Kristína Šimunková (Nové Zámky)

Poistenie vozidla

Odporúčam spoluprácu s Jurajom po všetkých stránkach som s ním bola nadmieru spokojná ako s prístupom, komunikáciou tak aj zaobchádzaním. Ďakujem krásne.


Martin Nagy (IT pracovník - Bratislava)

Životné poistenie a investovanie

So službami som veľmi spokojný. Veľmi rýchla, priama, vecná a ústretová komunikácia, je jasné že sa financiám a ponúkaným produktom rozumie. Ochota ukázať investičné plány na príkladoch a výborná ponuka a vysvetlenie fungovania produktov bez nátlaku k ich založeniu. Jednoznačne odporúčam.


Mgr. Oľga Bendová (Učiteľka)

Prednáška na Základnej škole Lipová v Spišskej Novej Vsi

Juraj bol v našej škole na prednáške s cieľom priblížiť žiakom problematiku úveru, dlhu a ochranu spotrebiteľa. Oceňujem, že dokázal prispôsobiť prednesené témy veku a rozumovej schopnosti žiakov, jednotlivé témy veľmi umne vysvetlil na konkrétnych prípadoch zo svojej praxe a dokázal presne a zrozumiteľne reagovať na jednotlivé otázky žiakov. Veľmi by som chcela vyzdvihnúť ochotu a vzájomnú komunikáciu. Za seba aj žiakov jedno veľké ĎAKUJEM.

podrobnosti o prednáške


Nikola Obertanová (Študentka, Stará Ľubovňa)

Spolupráca

Juraja vnímam ako ambiciózneho, zodpovedného a poctivého človeka, ktorý vie čo chce. Je skvelý odborník v oblasti financií a svoje vedomosti posúva ďalším. Rád pomôže, poradí a navedie na správnu cestu. Všetky tieto vlastnosti sa odzrkadľujú na jeho práci. V rámci spolupráce si najviac vážim jeho otvorenosť, snahu pomôcť a úprimnosť. Som veľmi rada, že môžem spolupracovať s človekom ako je práve Juraj a som presvedčená, že je veľkým prínosom pre každého kto chce rásť.


Šimon Poracký (Zdravotný brat, Poprad)

Životné poistenie a spotrebný úver

Nonstop na telefóne pripravený vždy poradiť a pomôcť s akoukoľvek oblasťou vo financiách. Viem, že sa na Juraja viem dlhodobo spoľahnúť a obrátiť s akýmkoľvek rozhodnutím vo financiách v mojom živote. Jednoznačne odporúčam každému spoluprácu a pomoc s čímkoľkvek.


Tatiana Spitzkopfová (Finančná sprostredkovateľka PROSIGHT Slovensko)

Spolupráca

Juraja by som opísala ako veľmi spoľahlivého, zodpovedného, charakterného človeka a lídra, ktorý je skvelý odborník v oblasti financií. Všetko sa to odzrkadľuje na jeho práci a spokojnosti klientov či spolupracovníkov. Neustále z neho vyžaruje neskutočná pozitívna energia a je naozaj vidieť, že to čo robí ho skutočne baví. Na spolupráci s Jurajom si vážim najmä úprimnosť a to, že rád poradí v každej situácií. Každú spätnú väzbu, pozitívnu aj negatívnu berie ako príležitosť posúvať sa vpred a pracovať na sebe. Som presvedčená, že každý môže od Juraja očakávať iba to najlepšie, či ide o poskytnutú službu alebo možnosť rásť v Jurajovom tíme.


Miloš Šemcer (Prevádzkový manažér ASO VENDING, s.r.o.)

Komplexná služba

S Jurajom sme riešili viace produktov. Ku každému produktu bol zodpovedne pripravený a vysvetlil do podrobná výhody a nevýhody. Čo veľmi oceňujem je, že výber samotného protuktu nechal na mňa s jeho odporúčaním a do ničoho ma netlačil. Keďže to bolo rozumné a dopodrobna vysvetlené nemal som problém si vybrať. Určite rátam do budúcna s jeho službami.


Lucia Konečná (Bratislava)

Komplexná služba

Sympatický, profesionálny človek, ktorý Vám všetko vysvetlí tak, že to pochopí každý. Odpovedá na všetky položené otázky, rýchlo reaguje na nové požiadavky a tým pádom celková služba ma vysokú hodnotu aj vďaka rýchlosti. Juraj má moju plnú dôveru, čo sa týka financií.


Rod. Mizdošová (Kežmarok)

Hypotekárny úver

So službami Juraja sme veľmi spokojný. Je to zodpovedný, komunikatívny a hlavne veľmi milý človek. Rozumie sa svojej profesii a preto ho odporúčame každému.


Angelika Kopkašová (SBS pracovník, Kežmarok)

Komplexná služba

Jednoznačne odporúčam spoluprácu. Spojili sme niekoľko úverov do jedného a tým sme ušetrili 350 € na mesačnej splátke. Okrem toho sme vyriešili životné poistenie a zabezpečili tak moje záväzky. Nastavili sme tiež kvalitné poistenie môjho bytu a domácnosti. Pre mňa je to ušetrených niekoľko tisíc € ročne a hlavne ušetrený môj čas. Všetko vybavili za mňa.


Dagmar Blašková (Účtovný pracovník, Poprad)

Sporenie a investovanie

Juraja som oslovila za účelom zhodnotenia mojích úspor a sporenia za účelom prípravy na dôchodok. Dospeli sme k vytvoreniu produktu na mieru pre mňa na individuálnu situáciu, ktorú som potrebovala. Jednoznačne odporúčam spoluprácu.


Milan Vernarský (Kežmarok)

PZP / Druhý dôchodkový pilier

Riešili sme spolu správne nastavenie II. dôchodkového piliera a tak isto mi Juraj vybavil kvalitné poistenie vozidla. Som veľmi spokojný so spolupráce a jednoznačne odporúčam.


Zdenka Tvaružeková (Prevádzkar obchodu, Svit)

Komplexná služba

Rýchla spätná väzba, ochota pomôcť a poradiť, spoľahlivý, komunikatívny a šikovný človek. Naplno sa venuje požiadavkám klienta. Klient sa môže na neho 100 % spoľahnúť. Odporúčam.


Tomáš Hurajt (Technológ IKEA Bratislava)

Životné poistenie

S Jurajom sme riešili úpravu zmluvy životného poistenia nakoľko sme zistili, že pôvodná zmluva nebola dostatočne funkčná a zároveň dostatočná z hľadiska krytia mojích výdavkov. Odporúčam spoluprácu.


Mária Gurčíková (Zákaznícka podpora VÚB Banky v Poprade)

Sporenie a investovanie

Juraj na mňa pôsobí veľmi profesionálne a ľudsky, veľmi mi poradil a pomohol. Už teraz viem, na koho sa obrátim, keď budem niečo potrebovať.


Jozef Šebest (Zvárač, Poprad)

Komplexná služba

So službami Juraja som nadmieru spokojný a som rád, že som sa k nemu dostal a tak som mohol čim skôr začať čo najlepšie zhodnocovať svoje finančné prostriedky a tým na konci maximalizovať svoj zisk. Cením si hlavne to, že mi dokázal vysvetliť všetky pojmy, termíny a postupy aj niekoľko krát a z viacerých strán. Všetkým odporúčam aby jeho služby využívali aj keby sa jednalo napríklad len o II. pilier.


Lukáš Minárik (Kežmarok)

PZP / Druhý dôchodkový pilier

Expresne rýchle a presné vybavenie mojej naliehavej požiadavky. Odporúčam.


Kristína (Poprad)

Komplexná služba

So službami od Juraja som nadmieru spokojná. Všetko potrebné vysvetlené i odkomunikované do detailov. Ústretovosť a bezstarostnosť s vybavenám záležitosti, či na diaľku alebo v rôzných časoch počas dňa. Jednoznačne ho ešte navštívim.


Rod. Spitzkopfová (Vysoké Tatry)

Komplexná služba

Poskytnuté služby na vysokej úrovni. Rýchla komunikácia a návrh riešení. Komfort vyriešenia aktuálnych potrieb s dotiahnutím do úspešného konca. Odporúčame.


Lenka Ilčáková (Poprad)

Druhý dôchodkový pilier

Ak by som mala na Jurajovi vypichnúť dve prevažujúce vlastnosti, tak by to bola usilovnosť a ustavične pozitívna nálada. Je jeden z mála ľudí, kto je pevne presvedčení čo chce od života a ide si za tým. A presne táto túžba sa prejavuje na jeho každým rokom lepších a lepších výsledkoch, s ktorými sa rád podelí s pokorou. Je inšpiráciou pre mňa aj mnohých iných.


Nikola Gurová (Orava, Sihelné)

Investovanie / Druhý dôchodkový pilier

Služby Juraja sú maximálne profesionálne, kvalitné a vždy poradí v akejkoľvek oblasti. Spoločne sme kvalitne nastavili II. dôchodkový pilier a výber vhodnej investície. Juro odpovie na všetky otázky a pred uzatvorením zmluvy vysvetlí všetko do detailu. Maximálna spokojnosť a odporúčam. Ak niečo potrebujem, rada sa k nemu vraciam.


Dávid (Mechanik PC, Kežmarok)

PZP / Druhý dôchodkový pilier

S Jurom sa poznáme už niekoľko rokov. Má prirodzený a profesionálny prístup k ľuďom. Ako Jura poznám tak je extrémny detailista a je vidieť, že ho práca vo financiách extrémne baví. V prvom rade vždy pozerá na požiadavky klienta a až následne rieši, čo z toho bude mať on. Jednoznačne odporúčam spoluprácu s Jurom mne osobne vybavil veľmi kvalitnú zmluvu PP a správne nastavil II. dôchodkové sporenie. Ďakujem.


Martin Benda (Učiteľ, bývalý policajt v Poprade)

Komplexná služba

O Jurajovi môžem povedať najmä to, že je to skutočný profesionál. Vo financiách sa dokonale orientuje, dokáže jasne, presne a zrozumiteľne vysvetliť dôvody navrhovaných zmien a rozhodnutí. Na mňa urobilo dojem hlavne to, že mi direktívne neponúkol iba jeden konkrétny produkt, alebo iba jedno konkrétne riešenie, ale umožnil mi rozhodnúť sa z viacerých alternatív, pritom nemal snahu zamlčať rôzne riziká. V dnešnej dobe je jeden z mála ľudí, o ktorom nemusíte pochybovať. Zároveň vysoký komfort pre zákazníka. Maximálna spokojnosť a jedno malé ďakujem nakoniec.


Oliver Korbaš (Finančný riaditeľ PROSIGHT Slovensko)

Spolupráca

Charakterný, zodpovedný, dôveryhodný, profesionálny, skvelý odborník a ambiciózny Team Leader. Ak by som mal v skratke opísať Juraja, urobil by som to presne takto. Juro je otvorený neustále sa učiť novým trendom ako vo finančníctve tak aj vo vedení svojho tímu. Som presvedčený, že kto bude môcť s Jurajom spolupracovať posunie sa osobnostne a biznisovo výrazne dopredu.


Rod. Jakubcová (Učitelia, Kežmarok)

Komplexná služba

Spokojnosť poskytnutej služby z každej strany. Začali sme ušetrením ročnej splátky na niekoľkých zmluvách PZP až po kvalitné nastavenie životného poistenia a krytia úveru. Odporúčam.


Matúš Špirko (Fitness tréner a spisovateľ)

Komplexná služba

So službami Juraja som maximálne spokojný. Servis z jeho strany je na vysokej úrovni. Kvalitné a včasné odkomunikovanie dôležitých vecí, splnené na 100 % všetko podľa dohody a pre mňa ako klienta maximálny komfort a istota, že budú záležitosti dotiahnuté do úspešného konca aj bezo mňa. Vysoká spokojnosť a jednoznačne odporúčam spoluprácu.


Ján Achberger (Team Leader PROSIGHT Slovensko)

Spolupráca

S Jurom sa poznáme už niekoľko rokov. Videl som jeho začiatky v PROSIGHT a musím povedať, že nepoznám človeka viac orientovaného na výsledok. Keď si niečo zaumieni, tak si za tým ide. Podáva úžasné pracovné výsledky, ktoré sú aj pre mňa veľkou inšpiráciou. Síce som od Jura starší, no vždy sa s ním rád poradím o tom, ako funguje on a jeho tím. Robí veci kvalitne a dlhodobo.


Matúš (Priemyselná výroba)

Komplexná služba

Spomínam si ako som Jurajovi na našom prvom stretnutí vravel, že mám všetko nastavené správne. Ukázal mi, že netreba hľadať výhovorky ale možnosti. Takto sa nám podarilo ušetriť na PZP spolu 110 € ročne a zároveň sme kvalitne a správne nastavili životné poistenie a kvalitné investície. Som viac ako len spokojný.


Dominik Košťál (Finančný manažér PROSIGHT Slovensko)

Spolupráca

Jura vnímam ako skvelého chalana, ktorý je zodpovedný, poctivý, nápomocný, vždy vysmiaty a všade kam príde prinesie skvelú energiu. V oblasti financií sa našiel a dáva tomu 100 %, čo sa odzrkadľuje na spokojnosti jeho klientov a na výsledkoch, ktoré dosahuje. Držím palce aby si bol stále taký hladný po nových vedomostiach a stále taký pokorný a charakterný ako doteraz.


Gabriela (Bratislava)

Cestovné poistenie

Ďakujem veľmi pekne za prácu a za promtné vybavenie mojej požiadavky. Všetko kvalitne a tak ako som si predstavovala vybavené za krátky čas.


E. Koreňová (Ekonómka na škole)

Komplexná služba

Juraj je veľmi spoľahlivý a ochotný kedykoľvek riešiť naše potreby. S Jurajom riešim viaceré oblasti nášho portfólia a jeho profesionálny prístup zodpovedať každú z mojich otázok má fascinuje. Okrem toho je Juraj veľmi dobrý človek s pozitívnym postojom k životu.


Patrik (Nitra)

PZP / Druhý dôchodkový pilier

K Jurajovi som sa dostal cez môjho otca, ktorý bol maximálne spokojný s kvalitou služby od Juraja. Jednoznačne môžem potvrdiť, že Juraj nesklamal a profesionalitu ukázal aj v mojom prípade. Odporúčam!

 • Kvalitné a včasné odkomunikovanie dôležitých vecí, splnené na 100 % všetko podľa dohody.

  Matúš Špirko Fitness trener

 • Juraj neponúkol iba jeden konkrétny produkt ale umožnil mi rozhodnúť sa z viacerých alternatív.

  MB

  Mgr. Martin Benda Učiteľ

 • Rýchla komunikácia a návrh riešení. Komfort vyriešenia aktuálnych potrieb s dotiahnutím do úspešného konca.

  RS

  rod. Spitzkopfová Vysoké Tatry

  DOPLNIT

  DOPLNIT 2

  Chcem sa stretnúť

  Chcem sa stretnúť

  Získajte viac informácií. Stačí nám len zopár údajov.
  Kliknutím na tlačidlo "odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov.

  DOPLNIT

  DOPLNIT 2

  Chcem sa stretnúť

  Chcem sa stretnúť

  Získajte viac informácií. Stačí nám len zopár údajov.
  Kliknutím na tlačidlo "odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov.

  Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke.
  Ochrana osobných údajov

  OK