Výstupy v médiách

Slovenské centrum dizajnu

prosight logo vizualna identita

Prosight – Vizuálna identita

Počas leta 2015 sme začali tvoriť novú vizuálnu identitu pre odborníkov na finančné poradenstvo a vzdelávanie PROSIGHT Slovensko.

finreport

majitelia finančných spoločnosti

Anketa: Budúcnosť praje digitalizácii finančných služieb. Bez agentov to však nepôjde

Aktuálna situácia spustila lavínu digitalizácie aj vo finančných službách. Klienti komunikujú viac na diaľku, zmluvy sa uzatvárajú online. Osobný kontakt je však stále dôležitou súčasťou poistenia, a bez neho si budúcnosť nevedia predstaviť ani slovenské finančné domy.

FORBES

Ľudia pre nás nie sú zdrojom, ale hodnotou

„Firma rastie vtedy, ak rastú jej ľudia,“ hovorí spolumajiteľ spoločnosti PROSIGHT Slovensko Peter Mačák.

Startit UP

Slovensko

Profesia finančných sprostredkovateľov sa mení. Na Slovensku sa im vracia dôvera a rešpekt

Skutočný finančný sprostredkovateľ je profesionál, ktorý sa rozhodol brať oblasť finančného sprostredkovania rovnako vážne, ako k svojej práci pristupujú kvalitní právnici, auditori či účtovníci.

Forbes

na rovinu o podnikani podcast

Stoja za úspešným podcastom Na rovinu o podnikaní: Slováci majú o vzdelávanie na internete veľký záujem

Internetový podcast Na rovinu o podnikaní sa len za dva mesiace dostal medzi najpočúvanejšie podcasty vo svojej kategórii. Poslucháčom ponúka bezplatne praktické rady a osobné skúsenosti podnikateľov, ktorí vybudovali úspešné firmy nielen na Slovensku, ale aj vo svete.

Hospodárske noviny

prosight oslava

Firmy rastú vďaka kvalitným ľuďom. Dôkazom sú ich reálne príbehy

Úspešnosť firmy sa meria kvalitou tých, ktorí v nej pracujú. Na rast potrebujú priestor a podmienky. O tom, že je dôležité usmerniť svoj potenciál, svedčia aj príbehy ľudí z Prosight Slovensko.

TV Markíza

Miroslav Oros v Tv Markiza

Poisťovne splátky neodpustia

Po vzore bánk komerčné poisťovne nepôjdu. Odklad splátok za poistky odmietajú a radia prehodnotiť uzavreté zmluvy. Ak totiž poistku nezaplatíte, zmluva vám zanikne.

FORBES

detail rodinneho domu

Ako si zabezpečiť peniaze v neistej dobe

V súčasnosti má neistota spôsobená koronavírusom vplyv najmä na naše finančné rozhodnutia. Čo s hypotékou? Čo sa stane, ak prídem o prácu? Je teraz vhodný čas investovať?