Podnikanie vo finančníctve je pre tých, ktorí chcú rozhodovať o vlastnom živote, neboja sa prebrať zodpovednosť a chcú si splniť vlastné životné ciele. Postoj je základná vec na ktorej záleží. Všetko ostatné spolu zvládneme.

  • Dokážem získať nových klientov?

    Na Slovensku je jedna obrovská diera na finančnom trhu. Viac ako milión ľudí šetrí na poistných zmluvách. Dve tretiny ľudí majú nesprávne nastavený druhý pilier. Na účtoch v banke máme x miliónov eur, ktoré požiera inflácia. A k tomu všetkému sa Slováci nezadlžujú práve najšikovnejším spôsobom. Preto prácu máme istú na desiatky rokov dopredu.

  • Čo všetko musím vedieť o financiách?

    Nehľadáme ľudí, ktorí už vedia všetko. Ani ja som nevedel. Človek sa dokáže naučiť všetko, len musí chcieť. Naše semináre naučia aj bežného človeka porozumieť financiám. Na začiatku nebudete pracovať samostatne. Máte svojho mentora, ktorý vám pomáha na každom kroku. Sám sa do dnes učím, pretože niektorým veciam nerozumiem. A tak to má byť.

  • Som vhodný kanditát na spoluprácu?

    Neviem. Možno nie. Odpoveď však nebudeme poznať, pokiaľ to nevyskúšate. Určite viem, že ak hľadáte miesto, kde chcete prísť do práce, schovať sa, prečkať 8 hodín a ísť domov, tak sa na to nehodíte. Keď však vo svojom zamestnaní šucháte nohami pod stolom, chceli by ste rásť, robiť niečo hodnotné a rozvíjať sa, tak sa na to možno, ale iba možno hodíte. Nakoniec aj ja som si myslel, že to bude matematika a jadrová fyzika. Chcel som si len privyrábať. Naučiť sa niečo nové. To bolo v roku 2019 a momentálne som manažérom obchodného tímu a vediem pobočku.

Prečo PROSIGHT Slovensko ?

Pridajte sa k tímu profesionálov

Stretávame sa

Správni ľudia sú základom unikátnej firemnej kultúry. Preto nezabúdame na celofiremné stretnutia, ktoré nás vedia obohatiť o nové poznatky a dobiť energiou do ďalšej práce. Pozrite si galérie z našich stretnutí a vychutnajte si túto atmosféru spoločne s nami.

Pozrieť galérie stretnutí

Odmena za nadprácu

Pre spolupracovníkov, ktorí dosahujú nadštandardný výkon sú každoročne pripravené odmeny za nadprácu. Jedna z posledných odmien za nadprácu bola dovolenka v exotickom Thajsku, ktorú sme si spoločne užili.

Pomáhame a vzdelávame

Vzdelanie je najväčšou hodnotou, ktorú máme. Práve preto chceme prispievať projektami, ktoré pomáhajú k jeho rozvoju. Organizujeme na školách rôzne prednášky a aj takto sa snažíme prispieť k vyššej finančnej gramotnosti na Slovensku.

Vystupujeme v médiách

Naši odborníci poskytujú rozhovory o finančnom manažmente pre významné slovenské médiá. Slavomír Molnár, Miroslav Oros, či Peter Macinský patria k našim top obchodníkom a mediálnym tváram PROSIGHT Slovensko.

GALA 2024 – PROSIGHT Slovensko

Vyhodnocujeme úspechy

Pozrite si video z PROSIGHT GALA 2024 v Starej tržnici, kde sme spoločne ocenili úspechy našich spolupracovníkov. Sme presvedčení, že človek sám nikdy nedokáže to, čo dokáže skupina ľudí poháňaná spoločnou víziou a každý malý krok si zaslúži veľkú oslavu.

Stretnime sa osobne alebo online a pomôžeme vám pripraviť bezplatnú finančnú analýzu.

Chcem sa stretnúť

Chcem sa stretnúť

Získajte viac informácií. Stačí nám len zopár údajov.
Kliknutím na tlačidlo "Odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Naši partneri na spoluprácu


blog

Súvisiace články

Galérie

Online konferencia LIVE 8.0

Juraj Živický

Juraj Živický 22.04.2024