Podnikanie vo finančníctve je pre tých, ktorí chcú rozhodovať o vlastnom živote, neboja sa prebrať zodpovednosť a chcú si splniť vlastné životné ciele. Postoj je základná vec na ktorej záleží. Všetko ostatné spolu zvládneme.

  • Hodím sa na to ?

    Neviem. Možno nie. Odpoveď však nebudeme poznať, pokiaľ to nevyskušáte. Určite viem, že ak hľadáte miesto, kde chcete prísť do práce, schovať sa, prečkať 8 hodín a ísť domov, tak sa na to nehodíte. Keď však vo svojom zamestnaní šucháte nohami pod stolom, chceli by ste rásť, robiť niečo hodnotné a rozvíjať sa, tak sa na to možno, ale iba možno hodíte. Nakoniec aj ja som si myslel, že to bude matematika a jadrová fyzika. Chcel som si len privyrábať. Naučiť sa niečo nové. To bolo v roku 2019 a momentálne som manažérom obchodného tímu a vedieme pobočku.

  • Budem tomu rozumieť ?

    Nehľadáme ľudí, ktorí už vedia všetko. Ani ja som nevedel. Všetko sa človek dokáže naučiť. Len musí chcieť. Naše semináre porozumieť financiám aj človeku z ulice. Na začiatku nepracujete samostatne. Máte svojho mentora, ktorý vám pomáha na každom kroku. Sám sa do dnes učím pretože niektorým veciam nerozumiem. A tak to má byť.

  • Budem vedieť nájsť klientov ?

    Na Slovensku je jedna obróvska diera na finančnom trhu. Viac ako milión ľudí šetrí na poistných zmluvách. Dve tretiny ľudí majú nesprávne nastavený druhý pilier. Na účtoch v banke máme X miliónov eur, ktoré požiera inflácia. A k tomu všetkému sa nezadlžujeme práve najšikovnejším spôsobom. Preto máme prácu istú na desiatky rokov dopredu. Tieto veci potrebujeme zmeniť a nepríde to samí od seba.

Prečo PROSIGHT Slovensko ?

Pridajte sa k tímu profesionálov

Stretávame sa

Správni ľudia sú základom unikátnej firemnej kultúry. Preto nezabúdame na celofiremné stretnutia, ktoré nás vedia obohatiť o nové poznatky a dobiť energiou do ďalšej práce. Pozrite si galérie z našich stretnutí a vychutnajte si túto atmosféru spoločne s nami.

pozrieť galériu 

Odmena za nadprácu

Pre spolupracovníkov, ktorí dosahujú nadštandardný výkon sú každoročne pripravené odmeny za nadprácu. Jedna z posledných odmien za nadprácu bola dovolenka v exotickej Dominikánskej republike, ktorú sme si spoločne užili.

Pomáhame a vzdelávame

Vzdelanie je najväčšou hodnotou, ktorú máme. Práve preto chceme prispievať projektami, ktoré pomáhajú k jeho rozvoju. V spolupráci s Ekonomickou univerzitou v Bratislave a našimi odborníkmi sa nám podarilo tento semester rozbehnúť predmet Finančná gramotnosť.

Vystupujeme v médiách

Naši odborníci poskytujú rozhovory o finančnom manažmente pre významné slovenské médiá. Slavomír Molnár, Miroslav Oros, či Peter Macinský patria k našim top obchodníkom a mediálnym tváram PROSIGHT Slovensko.

Vyhodnocujeme úspechy

Pozrite si video z PROSIGHT Gala, kde sme spoločne ocenili úspechy našich spolupracovníkov. Sme presvedčení, že človek sám nikdy nedokáže to, čo dokáže skupina ľudí poháňaná spoločnou víziou a každý malý krok si zaslúži veľkú oslavu.

Stretnime sa osobne alebo online a pomôžeme vám pripraviť bezplatnú finančnú analýzu.

Chcem sa stretnúť

Chcem sa stretnúť

Získajte viac informácií. Stačí nám len zopár údajov.
Kliknutím na tlačidlo "odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Naši partneri na spoluprácu


Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke.
Ochrana osobných údajov

OK